Велика площа скління у Ваших приміщеннях має на увазі утворення на вікнах конденсату. Для запобігання цьому процесу будівельники рекомендують встановлювати внутрішньопідлогові конвектори. Вони стануть теплою стіною перед вікном і не дозволять проникнути холодному повітрю в кімнату, а також запобігають появі конденсату.
Без сумніву, у разі прямого прямого вікна можна використовувати стандартні внутрішньопідлогові конвектори. Але в сучасному будівництві все частіше вдаються до таких архітектурних рішень, як засклені до підлоги еркери та вітражні вікна. І все частіше використовують радіусні скляні стіни. Подібне рішення передбачає використання для опалення внутрішньопідлогових конвекторів не стандартних розмірів і форм
Внутрішньопідлогові конвектори встановлюються в спеціально підготовлені ніші або безпосередньо в цементну стяжку підлоги. Рекомендована відстань від вікна до конвектора 10 – 35 см. Це дуже важливо дотримуватись для максимальної ефективності конвекторів нестандартної форми (радіусні, кутові).
Ця серія внутрішньопідлогових конвекторів виготовляється за індивідуальними розмірами. Ці виміри можуть зробити наші спеціалісти у вас на об'єкті. Або виготовити конвектор за Вашим шаблоном, якщо виїзд фахівців на об'єкт не можливий.
Варіанти з'єднань кутових конвекторів
Як правило, націнка за радіусні та кутові конвектори від 25 до 40% від базової ціни стандартних моделей.