Зима - це найхолодніша пора року, і у багатьох виникає питання, як правильно розрахувати потужність конвектора для опалення своєї нової квартири або заміського будинку з панорамними вікнами. Для цього можуть використовуватись різні види внутрішньопідлогових конвекторів опалення.
Внутрішньопідлогові конвектори з природною конвекцією здебільшого використовуються як додаткове опалення або для опалення невеликих приміщень. Часто можна зустріти комбінацію внутрішньопідлогових конвекторів з вентилятором і в одному приміщенні. Конвектори без вентилятора радимо встановлювати на всю ширину вікна.
Внутрішньопідлогові конвектори з примусовою конвекцією зазвичай виступають у ролі основного опалення, оскільки їх потужність втричі вища за конвектори аналогічного розміру без вентилятора. Довжину конвектора треба підбирати таким чином, щоб прилад перекривав мінімум 2/3 від ширини вікна.
У двох випадках обмеженням для встановлення конвектора може бути тільки глибина.
Необхідна потужність внутрішньопідлогового конвектора розраховується на основі наступного співвідношення:
1 кв. площа обігріву = 100 Вт потужності.
Наприклад, ми хочемо обігріти приміщення 10 м.кв., множимо на 100 Вт, отримуємо необхідну теплову потужність для обігріву кімнати 1000 Вт.
Підставляємо необхідну потужність в систему підбору (з інтервалом в 200 мм, для ширшого підбору), отримуємо всі відповідні моделі конвекторів і вибираємо вже піднеобхідні габарити нашого приміщення і віконного отвору.
Підбір конвектора без вентилятора
Підбір конвектора з вентилятором
Кожен внутрішньопідлоговий конвектор має показник теплової потужності, який говорить про те, яку площу може обігріти цей пристрій. На нашому сайті, в кожному товарі, вказано теплову потужність конвектора і відразу підписано, яку площу зможе обігріти. Зітріть фото нижче.
Наприклад, конвектор потужністю 942 Вт, обігріє приміщення площею 9 м.кв.
Відповідно, внутрішньопідлоговий конвектор потужністю 942 Вт може обігріти приблизно 9 м2.
На нашому сайті в характеристиках кожного приладу вказана тепловіддача при різних температурах. У разі нестачі потужності слід розглянути конвектор глибший або ширший варіант приладу. Бажаємо вам підібрати і купити найкращий варіант внутрішньопідлогового конвектора. Або звертайтеся за номерами телефону вказаних у шапці сайту та контактах для підбору обладнання фахівцями. Нехай ваш будинок завжди буде теплим та затишним.
1 кВт внутрішньопідлогового конвектора обігріє приміщення площею 10 Вт.
Споживання конвектора розраховується для моделей з примусовою конвекцією, а також конвекторів з електричним тіном. Тому що саме ці моделі споживають електроенергію. У кожного виробника свої параметри споживання електроенергії, вбудованих вентилятором.
У конвекторі споживає електроенергію інтегровані вентилятори. Для того, щоб дізнатися скільки конвектор споживає електроенергії, необхідно подивитися паспорт даного конвектора або звернутися за інформацією до виробника, а також ми даємо інформацію на нашому сайті. Оскільки конвектори різної довжини споживають різний обсяг електроенергії.